Wyniki konkursu międzyszkolnego ogłosiliśmy tydzień wcześniej, a na apelu poznaliśmy laureatów naszego szkolnego konkursu. Oto oni:
KLASY 1-3:
I miejsce – Wiktoria Buda, klasa 3
II miejsce – Hanna Rybak, klasa 2
III miejsce – Amelia Pulnik, klasa 1
KLASY 4-8:
I miejsce – Martyna Nowak, klasa 5
II miejsce – Anna Głowa, klasa 7
III miejsca:
Aleksandra Sajak, klasa 4
Apolonia Polkowska, klasa 4
Wyróżnienia:
Antonina Natkaniec, klasa 4
Maja Serafin, klasa 4
Wszystkim uczestnikom i laureatom obydwu konkursów serdecznie gratulujemy.
Po uroczystości w szkole, obecni autorzy nagrodzonych prac wraz z opiekunami udali się do Klubu Pod Kasztanami Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta na otwarcie pokonkursowej wystawy. Dla większości uczniów była to pierwsza okazja do zaprezentowania swojego talentu poza szkołą.
Przy tej okazji serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców, która ufundowała większość nagród w obydwu konkursach oraz Wydawnictwu Świętego Wojciecha za przekazanie nagród książkowych.






