„1000-lecie Państwa Polskiego” – podsumowanie
Dobiegł końca Program „1000-lecie Królestwa Polskiego” przygotowany przez Muzeum Historii Polski w Warszawie, Polskie Towarzystwo Historyczne w Warszawie oraz Instytut Historii i Archiwistyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Mieliśmy zaszczyt brać w nim udział, razem z prawie tysiącem innych polskichDowiedz się więcej »„1000-lecie Państwa Polskiego” – podsumowanie


